Reunistenkringen

De VOL telt op dit moment 11 actieve reunistenkringen; wilt u zich aansluiten en/of op de hoogte blijven van de activiteiten van één of meer reunistenkringen, neem dan contact op met de samenroep(st)er:

Reunistenkring Samenroep(st)er Mailadres
Noord Nederland Claire Goldbohm c.goldbohm@kpnmail.nl
Zwolle-Deventer

Michiel van Beek

Eline Toet-Dekker

michiel@alpharainbow.com

eline@elffers.nl

Zeeland Peter Koelemij peter.koelemij@gmail.com
Arnhem-Nijmegen Jan Maarten Elias eliasmackay@xs4all.nl
Twente Eur van Andel eur@xs4all.nl
Zuid Limburg Frank Teeuwisse fteeuwisse@home.nl
Eindhoven Jurriaan Vroom jvroom@eurochain.nl
't Spiegeltje Breda Arnold Laman Trip arnold@lamantrip.eu
Kennemerland Maarten Meijer kringkennemerland@gmail.com
Rotterdam Marcel Groosman mgroosman@zonnet.nl
Den Haag    
Amsterdam    
't Gooi en Zeer Wijde Omstreken Maurits van der Goes momvandergoes@landgoedmaarsbergen.nl

Voor 3 reunistenkringen (Amterdam, Den Haag, Zwitserland) zoekt het bestuur nog een samenroep(st)er; bent u geïnteresseerd om de kar te trekken, neem dan contact op: secretaris@vol-dsc.nl